www.ajansatlas.com
  • Yeni Fikirler
    Yeni Fırsatlar
  • Aslında İşimiz Gücümüz;
    İşiniz Gücünüz.

BİZ KİMİZ?

HİZMETLERİMİZ

Taze Fikirler, Yeni Projeler, Kesin Sonuçlar. Hepsi Burada.

GÖRSEL TASARIMLAR

PROJE DANIŞMANLIĞI

TANITIM FİLMLERİ

Görmek inanmaktır. İyi görsel inandırır; daha da iyi görsel unutulmaz! Broşür, katalog, afiş tasarımlarının yanında, asıl işimiz sizleri hedef kitlenize doğru; kesin ve akılda kalan fikirlerle tanıtmak. İster kurumsal kimliğinizin oluşturulması gibi geniş kapsamlı, isterse sade bir afiş olsun her proje bizim için önemli.

Bir fikrinizin olması resmi hibe ve desteklerden yararlanmanız için yeterli. Siz fikrinizi bize anlatın biz projelendirelim. KOSGEB, OKA, ve AB projelerinde tecrübeli kadromuzla yanınızdayız.

Dış mekan ya da iç mekan fark etmez... Sizi hedef kitleniz ile buluşturabilmek için tanıtım filmlerinde yalın olmaya, hedef kitlenin beklentilerine odaklanmaya, ürünü ya da hizmeti en iyi şekilde ifade etmeye gayret ediyoruz.

SÜRELİ YAYIN HAZIRLIĞI

Eğer okunacak bir dergi yayınlamayı düşünüyorsanız, bizimle bir görüşün. Bu alanda geçen yılların verdiği tecrübeyle, derginizin ya da bülteninizin sadece tasarımında değil, içeriğinin  hazırlanmasında da sizlere yardımcı oluyoruz.

WEB TASARIM

Dünya Değişti... Ayak Uydurmalısınız! Standart sitelerden sıkıldıysanız, buyrun bir görüşelim...

 

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Uygun donanım öğeleriyle, ürünü ya da firmayı en estetik şekilde tanıtan fotoğraflar

ŞU AN NELER YAPIYORUZ?

ŞİMDİYE KADAR NELER YAPTIK?

Müşterilerimizin tanıtım konusunda A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Müşteriye düşen tek şey, hazırlanan işlere onay vermekten ibaret. Mümkün olan en düşük bütçe ile çalışırken mümkün olan en büyük etkinin peşindeyiz. Beraber çalıştığımız firma ve kurumlar da bunun garantisi. Kimler mi onlar? Buyrun buradan efendim...

YAPTIĞIMIZ İŞİ SEVİYORUZ.

BİZ KİMİZ?

2015'in ilk aylarında kurulan Atlas, firma olarak oldukça yeni olsa da,  kadrosu oldukça eski.

 

Reklam ve Danışmanlık sektöründe 10 yılı aşkın tecrübemizle, müşterilerimize sadece tasarım ve tanıtım öğelerini pazarlamak değil niyetimiz. Bizim için önemli olan, sizleri rakiplerinizden bir adım öne taşıyacak bir fikir, bir kıvılcım yaratıp bu kıvılcımı çok uzaklardan görülebilecek bir alev haline getirmek.

 

Çok da karışık, abartılacak ya da uzun uzun yazılacak bir durum değil aslında. Firma ismimize bakmanız yeterli. Eğer tanıtım veya organizasyon işlemleri artık sırtınızda bir yük oluşturmaya başladıysa bırakın eski hikayelerdeki gibi yükünüzü paylaşalım.

 

Biz varken dünyanın yükünü sırtlamanıza gerek yok.

İletişim

İster mail atın, ister arayın, isterseniz bir kahvemizi için...

Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

 

 

İstiklal Cd. Kılıçdede Mh. Yıldız Apt. No: 181/8

Samsun/Türkiye

 

Telefon 0362 234 46 04

info@ajansatlas.com

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

2015 | Atlas

Submitting Form...

The server encountered an error.

Mesajınız Alındı